Co proponują hotele i pensjonaty na Boże Narodzenie w górach 2023?

Boże Narodzenie w górach to czas wyjątkowy, kiedy to pensjonaty i hotele prześcigają się w ofertach, aby zapewnić swoim gościom niezapomniane świąteczne wrażenia. W 2023 roku, górskie obiekty noclegowe kuszą obietnicą tradycyjnych świąt w komfortowych warunkach. Na przykładzie kilku obiektów, postaram się wam pokazać na co możecie liczyć, wybierając się na oferty na Boże Narodzenie w górach.

Święta w górach - czy  warto?

Wybierając góry na Boże Narodzenie, wybierasz śnieżne krajobrazy jak z pocztówki, które tworzą niezapomnianą atmosferę. Możesz odpocząć od świątecznego pośpiechu, delektując się chwilą w spa lub na stoku, a dzieciaki będą zachwycone spotkaniem ze Świętym Mikołajem. Zamiast świątecznego maratonu w kuchni, poczujesz ciepło domowych obiadów bez pracy. W górach czas płynie wolniej, powietrze jest czyste, a wspólne śpiewanie kolęd przy choince jeszcze bardziej zbliża rodzinę. To święta bez trosk, pełne rodzinnych uśmiechów.

Spędzenie Bożego Narodzenia w górach to:

  • Bajkowe widoki - Białe szczyty i świąteczne światła tworzą niepowtarzalny klimat.
  • Czas na relaks - Odpoczynek w spa i saunie, z dala od świątecznego zgiełku.
  • Radość dla dzieci - Spotkania ze Świętym Mikołajem i czas pełen zabaw.
  • Świąteczne smakołyki -Tradycyjne dania bez godzin spędzonych w kuchni.
  • Kolędowanie - Wspólne śpiewanie kolęd wraz z innymi gośćmi przy choince łączy pokolenia.
  • Zimowe sporty: Narciarstwo i kuligi dodają uroku świątecznym chwilom.
  • Święta bez stresu: Więcej czasu na wspólne chwile, mniej na organizację.

Wyjazd w góry na Boże Narodzenie to zatem wyjątkowa okazja do przeżycia świąt w sposób inny niż zwykle, wzbogacony o piękno natury, odprężenie, a także o uczestnictwo w lokalnych tradycjach, które nadają tym dniom wyjątkowego charakteru.

Karpacz noclegi - tutaj znajdziesz oferty na pobyt w Karpaczu.

Świąteczne atrakcje w Pensjonacie Karkonoski SPA

Pensjonat Karkonoski SPA w Karpaczu pragnie, aby Boże Narodzenie było dla swoich gości czasem pełnym tradycji i radości. W okresie od 23 do 27 grudnia oferują pakiet świąteczny, który zawiera uroczystą Wieczerzę Wigilijną, noclegi w komfortowych pokojach, pełne bufety śniadaniowe i obiadokolacje oraz wizytę Świętego Mikołaja. Dzieci mogą cieszyć się warsztatami pieczenia pierników, a dorośli relaksować w SPA czy na sali bilardowej.

Hotel Relaks – świąteczny wypoczynek i wellness

Hotel Relaks również przygotował świąteczny pakiet w dniach 23-27 grudnia. Goście mogą liczyć na cztery noclegi, bufet śniadaniowy, obiadokolacje oraz słodki bufet. Szczególnym punktem programu jest Kolacja Wigilijna z kolędami na żywo. Ponadto, dostępne są sauny, jacuzzi i zabiegi spa, które gwarantują odprężenie i relaks.

Hotel Concordia – rodzinne Święta w Karkonoszach

W Hotelu Concordia Boże Narodzenie to czas spędzony bez pośpiechu. Pakiet świąteczny (22-26 grudnia) obejmuje komfortowe noclegi, tradycyjne i świąteczne śniadania oraz obiadokolacje. Goście mogą również korzystać z ogniska integracyjnego, wieczoru z muzyką oraz z atrakcji dla dzieci, jak malowanie pierników czy strojenie choinki.

Ośrodek Sudety – Świąteczna magia w Szklarskiej Porębie

Ośrodek Sudety zaprasza na święta w domowej atmosferze. Oferują noclegi z bufetem śniadaniowym i domowymi obiadokolacjami, w tym tradycyjną kolację wigilijną. Do dyspozycji gości są także nielimitowane Wi-Fi oraz parking, a także możliwość korzystania z kijków do Nordic Walking.

Zakopane – Świąteczne tradycje pod Tatrami

A co z magią świąt pod Tatrami? Zakopane kusi pasterką po góralsku w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Tatr, zimowymi atrakcjami jak kuligi czy wycieczki na skuterach śnieżnych, a także Festiwalem kolęd. Krupówki zamieniają się w świąteczną krainę, a okoliczne termy oferują odprężające kąpiele w gorących źródłach.

Zakopane noclegi - tutaj znajdziesz oferty na pobyt w Zakopanem.

Wspólne Świętowanie – Pakiety Świąteczne w górach

Wszystkie te miejsca łączy jedno – pragnienie zapewnienia gościom niezapomnianych wrażeń i magicznej atmosfery świąt. Bez względu na to, czy wybierzesz pobyt w luksusowym SPA, rodzinny pensjonat czy świąteczne szaleństwo w Zakopanem, Boże Narodzenie w górach w 2023 roku zapowiada się jako czas pełen ciepła, radości i niezapomnianych wspomnień.


Dodano: 2023-11-24 14:16:00

Komentarze (1)
Anonim
27.11.2023 11:27

Moje marzenie to są święta w Zakopanem - mam nadzieję, że kiedyś będzie mnie stać na to :)

Dodaj komentarz